Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Jak poślubić milionera (2D)

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach. 

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 listopada 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
30 listopada 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
01 grudnia 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY

Kraina lodu 2 (3D/dubbing)

Mam tę moc, mam tę moc - śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Któż nie pokochał bałwanka Olafa i kogo inne uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa jednej z najbardziej kultowych animacji wszech czasów? Twórcy nagrodzonej Oscarem Krainy Lodu prezentują filmu – Krainę lodu 2. Wielbiciele Elsy i jej przyjaciół już 22 listopada poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów.

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?

W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
22 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
23 listopada 13:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
23 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
23 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
24 listopada 13:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
24 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
24 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
27 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
27 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
28 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
28 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
29 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
29 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
30 listopada 13:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
30 listopada 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
30 listopada 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
01 grudnia 13:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
01 grudnia 15:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
01 grudnia 18:00 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY

Proceder (2D)

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.

„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

– Chada miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim, do dziś ma lepszych i gorszych naśladowców, w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy – mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn.

– W filmie pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał – zdradza Michał Węgrzyn.

„Proceder” jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 listopada 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
23 listopada 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
24 listopada 20:30 Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury
BILETY